Přeskočit na obsah Přeskočit na levý postranní panel Přeskočit na zápatí

Popis fungování úřední desky / rozpočtů

How Can We Help?
Print

Úřední deska

Dokumenty úřední desky jsou zobrazeny na stránce Úřední deska. V hlavní části stránky jsou zobrazeny všechny vyvěšené dokumenty, které se řadí od nejnovějšího. V pravé části stránky je zobrazen seznam 10 naposled sejmutý dokumentů (další je možné zobrazit přes tlačítko Další sejmuté dokumenty).

Vyvěšené dokumenty úřední desky jsou zobrazeny na úvodní stránce webu obce v sekci Úřední deska. Jsou řazeny od nejnovějšího.

Pokud je naplánováno vyvěšení, zobrazí se dokument na úřední desce až v době, na kterou je vyvěšení naplánováno.

Pokud je naplánováno sejmutí, dojde v danou dobu k sejmutí dokumentu z úřední desky a k jeho přesunutí do části sejmuté dokumenty.

Dokument označený štítkem Obecně závazná vyhláška se zobrazí také na stránce Evidence právních předpisů.

Rozpočty

Dokumenty rozpočtů jsou zobrazeny na stránce Rozpočty. V hlavní části stránky jsou zobrazeny všechny vyvěšené rozpočty, které se řadí od nejnovějšího. V pravé části stránky je zobrazen seznam 10 naposled sejmutý rozpočtů(další je možné zobrazit přes tlačítko Další sejmuté dokumenty).

Vyvěšené dokumenty rozpočtů jsou zobrazeny na úvodní stránce webu obce v sekci Rozpočty. Jsou řazeny od nejnovějšího.

Pokud je naplánováno vyvěšení, zobrazí se dokument v rozpočtech až v době, na kterou je vyvěšení naplánováno.

Pokud je naplánováno sejmutí, dojde v danou dobu k sejmutí dokumentu z rozpočtů a k jeho přesunutí do části sejmuté dokumenty.

Dokument označený štítkem Výroční zpráva se zobrazí také na stránce Povinně zveřejňované informace v části 17. Výroční zpráva podle zákona č. 106/1999 Sb.

Previous Odstranění dokumentu
Next Export do CSV (excelu)
Table of Contents